Haberler & Duyurular
2014 Tübitak Yarışmaları
Değerli Öğrenciler, TÜBİTAK tarafından Yükseköğretimde öğrenim gören öğrencilerin hazırladıkları projeler teşvik edilmekte ve bu projeler ödüllendirilmektedir. Aynı zamanda akademik danışmanlara da ödül verilmektedir.
CETURK – ORACLE Günü’10
Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım ve Bilişim Kulübü’nün katkılarıyla 4 Aralık 2010 tarihinde ” CETURK – ORACLE Günü’10 ” etkinliği gerçekleştirilecek. Bugüne kadar gerçekleştirilen gerek CETURK gerekse ORACLE etkinlikleri içerisinde konu ve konuşmacılarıyla öne çıkan bu etkinliğe katılım ücretsiz olacak. Ayrıca her zaman olduğu gibi etkinliğe katılan kişilere çekiliş ile 5 kişiye kitap hediye edilecek. Etkinliğe katılamayanlar için video kaydı alınarak CETURK.TV ‘de yayınlanacak. http://www.ceturk.com/ceturk-oracle-gunu-2010
Sistem Programlama Dersi Bu Hafta Yapılmayacaktır
Sistem programlama dersi bu hafta yapılmayacaktır. Ders ile ilgili detaylı bilgileri aşağıda adresi bulunan mail grubundan temin edebilirsiniz. Dersi alacak olan öğrenciler mutlaka mail grubuna kendilerini eklettirmelidirler. Dersin Mail Grubu : http://groups.google.com/group/systemprogramming_iu_2010
ELECTRONIC CIRCUITS & SIGNAL PROCESSING
ELECTRONIC CIRCUITS
MAZERET SINAVI
30.NİSAN.2010 CUMA GÜNÜ SAAT 15:50-17:20 ARASINDA D421 SINIFINDA YAPILACAKTIR.

KURTARMA SINAVI
30.NİSAN.2010 CUMA GÜNÜ SAAT 15:50-17:20 ARASINDA D421-D521 SINIFLARINDA YAPILACAKTIR.

Kurtarma sınavına vize sınavına giren veya girmeyen herkes girebilir. Öğrencinin vize notu ile kurtarma sınavı notundan en yüksek olanı vize sınavı notu yerine geçecektir. Eski vizesini saydırmak isteyenler kurtarma sınavına girmemelidir.

SIGNAL PROCESSING
MAZERET SINAVI
30.NİSAN.CUMA GÜNÜ 13:30-15:00 ARASINDA BÖLÜMDE YAPILACAKTIR. (SINAV YERİNİ SINAV SAATİNDEN ÖNCE KAPIMDA DUYURACAĞIM)
2009-2010 Bahar Vize Programı
Mezuniyet ile İlgili Önemli Duyuru !
Mezuniyet töreni fotoğrafları ile ilgili olarak şuradaki başlığı takip etmeniz gerekmektedir.
Olcay Öz - Şihab Demir - Merve Yıldız - Ünal Aslantaş - Hakan Hamzaçelebi - Erdal Özmaskan
Olcay Öz - Şihab Demir - Merve Yıldız - Ünal Aslantaş - Hakan Hamzaçelebi - Erdal Özmaskan
Acilen Mustafa Dağtekin Hocamızın yanına uğrayınız.
DUYURU
BİLGİSAYAR AĞLARINDA GÜVENLİK DERSİNİN FİNALİ:
Sınav test şeklinde olacak ve soru puanlandırması;

>> %50 dersin teorik anlatım kısımlarından,
>> %50 sunumlardan

oluşacaktır.
detaylar için forumdaki şu konuya bakınız.
Konferans
10.04.2009 (CUMA) günü yani yarın saat 10:00'da D-421 sınıfında bir konferans verilecektir. Konferansı verecek hocamız yurt dışından (Almanya) gelmektedir. Sunacağı konular,

- Wireless networks
- IPTV
- Mobil networks, mobility

gibi konular üzerine olacaktır. Halim Hocamız özellikle 3. ve 4. sınıf, erasmusla Almanyaya gitmek isteyen ve yurt dışında yüksek lisans düşünen öğrencilerimizin katılmasını istemektedir. Konferans herkese açıktır.

Bilgilerinize..
Ders Kayıt Onayları
Ders kayıtlarını Araş.Gör. Şafak Durukan Odabaşı'na onaylatacak öğrenciler 27 Şubat 2009 Cuma günü, Araş.Gör. Rüya Şamlı'ya onaylatacak öğrenciler ise 26 Şubat 2009 Perşembe günü (öğlene kadar) yaptırabilirler. Belirtilen günler dışında onaylama işlemi yapılmayacaktır!
Duyurulur...
Araş.Gör. Şafak Durukan Odabaşı
Google Knol Açıldı
Google'ın sır gibi sakladığı online ansiklopedisi Knol nihayet kapılarını açtı. Detaylar konunun devamında..
Mezuniyet Törenine Katılacaklar.
Mezuniyet Törenine Katılacak Öğrencilerin Davetiyelerini en geç yarına kadar bölüm sekreterliğinden almaları gerekmektedir.
Kep ve Cüppelerini almayan öğrencilerin de bunları en kısa zamanda almaları gerekmektedir.
Mezuniyetteki slayt gösterisinde gösterilmek üzere öğrencilein çektirsdikleri toplu fotoğraflardan (sınıfda , kampüste v.s. ) örnekleri Araş.gör. Sibel SENAN KUCUR'a iletmeleri gerekmektedir. Şu an için slayt gösterilmek üzere elimiizde çok az miktarda resim bulunmakta.(Mezun Olma Adaylarlarına Duyurulur. )
Oracle yaz eğitimi
Oracle yaz eğitimi için önerilecek kişileri belirledik.
5 asıl,2 yedek ismi vereceğim.Tabi acilen iletişim bilgilerinizi istiyorlar. E-posta,telefon bilgilernizi acilen bana yollarsanız çok sevinirim.
Sizlerle görüşme yapacaklar.
Onun için ismini yazdığım arkadaşlardan, gitmeyi düşünmeyenb,iş durumu kesinkleşen varsa hemen bana bildirsin yerine bir başkasını yazalım.
5 kişi alabileceklerini bildirdiler en son, 2 kişi ise ben yedek olarak bildiriyorum.
Bana bildirilen son tarihler başlangıç 7 Temmuz idi.Haftada 2 gün eğitim. 1 ay sonra ise partnerlerle görüşüp, birinde part time işe girip giremeyeceğiniz için görüşmeler yapacaksınız. 2-2,5 ay civarında sürecek eğitim.
Şimdi acil iletişim bilgilerinizi bekliyorum..
1.Gökhan Göksu
2.Ahmet Çamcan
3.Mehmet Nuri Deveci
4.Onur Tüzüntürk
5.Zafer Altuğ Sayar
6.Taner Aruk
7.Murat Dinç
Vazgeçen,istemeyen veya işe giren varsa lütfen acilen bana bildirsin.
zeynepg--@--istanbul--edu--tr Zeynep
Arkadaşımız vefat etmiştir
Bölümümüz 3. sınıf öğrencisi 2005 girişli Mücahit Ayhan bugün (pazar) saat 11.30 gibi vefat etmiştir. Yakınlarına Allah'tan rahmet dilerim. Cenazesi yarın (pazartesi 12.30) öğle namazına müteakip Avcılar Merkez Camii'nden kaldırılacaktır.
Orada hep birlikte bulunalım
DUYURU - Nesneye Yönelik Programlama
Yarın (BU CUMA -07-03 2008) SAAT 15:00'da ders Olacaktır. Derse Devam zorunluluğu vardır. Bu yazıyı okuyamayacaklar olabileceğinden diğer arkadaşlarınızı da bilgilendirmeniz rica olunur.
  1 2